| Maricel_Danut_1998 a întrebat:

Buna eu trec clasa a 7 a dar as vrea sa stiu va rog niste licee cu profil mate-info, dau fundca multumesc!

4 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU ai precizat localitatea!
Ar trebui să GHICIM din ce localitate? rolling on the floor
Sau, vei veni din Constanţa ( spre exemplu ) în Cluj-Napoca?

Poate revi cu detalii...

Toate cele bune!

| Nirvanaaa a răspuns:

Pai daca ne poti spune orasul si cam ce medie ai iti raspundem cu placere.

| nlko a răspuns:

Ce oras?

| erdest a răspuns:

Nicolae Balcescu in Cluj, Victor Babes, Tiberiu Popovici, Emil Racovita, Avram Iancu...
Eu ti-am zis din cluj, ca tu nu vrei sa ne zici orasul de unde estilaughing