| TheGoodAngel a întrebat:

Buna guys! Va rog sa-mi dati niste scenete pentru toamna! Vine balul toamnei dar eu inca nu am o sceneta pentru clasa )))Suntem a 6-sea va rog ceva mai necopilaresc sa zic asa! Imi trebuie ft mult! Chiar si daca e hazlie! Funda pentru cea mai buna sceneta

Răspuns Câştigător
| Ele45panda a răspuns:

Iti trebuie neaparat ceva de toamna? Acum ca vine haloweenul poti sa faci ceva de haloween... P. S DACA N-AI GASIT INCA CEVA SA STII CA MA MAI GANDEAC OK?

4 răspunsuri:
| Paius_Cosmin_1992 a răspuns:

Poti sa faci o parodie pe Scufita Rosie toamna prin padure cu frunze uscate cu lupul beat si bunica o mare batausa.
Funda?

| Ele45panda a răspuns:

Este buna propunerea mea? M. Fa ce va de haloween

| TheGoodAngel explică (pentru Ele45panda):

E excelenta, numai ce am revenit acasa de la scoala. Poti deci sa cauti ceva?