| ella7emma a întrebat:

Buna,imi puteti da o lista cu rechizite pentru clasa 7 va rog?
Fara raspunsuri cu la fel ca in clasa 6 sau o sa vezi cand incepe scoala.
Multumesc

Răspuns Câştigător
| Ana126890 a răspuns:

Hei. majoritatea te cam iau peste picior))
draga mea ella, iti trebuie un ghiozdan nou, penar nou, creioane pixuri etc noi. sa vina frumos.
caiete multe, de a4. preferabil. o trusa de geometrie, un mini glob de geografie, ceva atlase...pt cultura ta.
restul... just du te n magazin si ia ce te atrage.))
cum tu in a7a n o sa fi generatia corona, o sa fi mai pisata de profesori. de materie.
spor, funda?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

E fix ca in clasa a6a

| sierra1 a răspuns:

Ooo, nu, cum să fie ca in clasa a 6 a?
mai ai nevoie de incă un caiet in plus și niște plastilină (modelarea atomului)

| morfeo a răspuns:

La fel ca in clasa 6.
O sa vezi cand incepe scoala.