| Anonim12345Anonim2019 a întrebat:

Bună! Îmi puteți da o listă cu toate testele de antrenament pentru evaluarea națională până la momentul respectiv? Am încercat să le caut pe edu.ro dar nu le găsesc. Vreau să mă pregătesc pentru anul viitor ☺️

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Lista o poti ceri profesorilor tai, la fiecare obiect, fiindca tocmai au pregatit-o cu generatia care a terminat a 8-a.

| Anonim12345Anonim2019 explică (pentru MValentin):

Apreciez că ai răspuns dar mă refeream la evaluarea națională de clasa a 8-a, nu bacalaureatul.

| CassiusAlexander a răspuns:

Nu știi ce înseamnă cuvântul "respectiv".