| alecia a întrebat:

Imi puteti da si mie niste idei pentru o cumpunere Profesorul; ideal funda.

Răspuns Câştigător
| xxxToxicPikaChuxxx a răspuns:

Imagineazati profesorul ideal. Imagineazate pe tine profesoara si o sa iti fie mai usor. Poti inventa o compunere cand tu si un profesor deal tau ati facut ceva nemaipomenit.
De exemplu :
Tu si profesorul/profesoara ta ati gasit o mica harta in biblioteca veche a scoli.El a facut cercetari impreuna cu tine..si ati gasit un lac spectaculos.
Te-a ajutat si tea incurajat sa intri in lac..ati facut scufundari si ati descoperit ca fiecare planta sau vietuitoare era facuta din cristale, si lacul traia din spiritul si lacrimile unei fetite ..Eu ti-am dat o idee daca iti place mai pui si tu de la tine.