| irina4219 a întrebat:

Îmi puteți spune ce clase învață după-amiaza și ce clase învață dimineața la Colegiul Tehnic Gheorghe Asachi?

Răspuns Câştigător
| Mmn a răspuns:

Clasele 9-10 dupa amiaza, doar clasa de stiinte sociale de dimineata. Si clasele 11-12 dimineata. Asa era cand am fost eu la liceu

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de cum se intelege dirigintele vostru cu directoarea, noi 9-12 am facut doar de dimineata.
Daca-i vorba despre Asachi din Bucuresti acolo am invatat si stiu cate manevre se fac pe acololaughing