| Emma_3250 a întrebat:

Imi puteti spune (cei care stiu ) daca este folositoare diploma de inginer economist?
Sau cei care sunt la facultatea de mecanica, domeniul inginerie si management, specializarea inginerie economica industriala, as dori sa stiu cum este, ce materii predomina, daca se pune accent pe partea de tehnica (adica motoare ) si daca vi se pare o facultate buna.

1 răspuns:
| īƶƶū a răspuns:

Buna, eu sunt inginer econimist si mi-a fost de folos diploma pentru ca am un serviciu foarte bine platitbig grin.