| ^_^just*me^_^ a întrebat:

imi zice si mie cineva cam ce ore mai am la profilul stiinte ale naturii in afara de chimie, biologie si mate?

Răspuns Câştigător
| Loredana_4793 a răspuns:

Eu sunt pe acest profil. E frumos in general dar e greutbig grin. Poi faci cam asa mate (4ore), romana(4 ore)bio(eu fac 2ore dar am si un optional, adica am 3)chimie(2ore), fizica(2ore)istorie-geografie-socioumane-sport faci cate o ora, engleza si franceza(2ore), info faci cate 2 ore dar a 9 si a 10 ai 2 tipuri de informatica la pc si probleme, iar a 11 si a 12 ai numai un fel de info adica la pc.Cam atata.Eu sunt a 12 pe acest profil.

1 răspuns:
| brunetik_9381 a răspuns:

Pai o sa mai ai fizica(3 ore pe saptamana), biologie (2 ore), romana(4 ore), logica(1 ora), desen, muzica, franceza(2 ore), engleza(2 ore), religie (1 ora), sport (1 ora), istorie (1 ora), Tic(2 ore), informatica(1 ora), chimie(2 ore + un optional), geografie(1 ora), matematica (4 ore) si cam atat