| Petronela a întrebat:

Intrebarebig grinupa ce aflam la ce liceu am intrat(2-3 iulie)ce trebuie sa facem in continuare? Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| crisS a răspuns:

Trebuie sa mergi in perioada 5-15 iulie la liceul unde ai intrat si treuie sa te inscri.Ar fi indicat sa te interesezi ce acte iti trebuie pentru insciere.

2 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Nu ti-a dat un ghid de la scoala? Ghidul admiterii? Dupa ce ai fost admisa trebuie sa mergi sa te inscrii...adica sa confirmi ca da, te duci la liceul ala la profilul unde ai intrat! Unul din parintii tai trebuie sa mearga la secretariatul liceului cu dosarul in care sunt niste foi de ale tale pe care ti le cere liceul. Daca nu stii despre ce foi ai nevoie suna la secretariat si iti vor spune.Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da mah iditule la 3 julie afli unde ai intrat MAH