| RainingBlood a întrebat:

Intrebare pentru cei care au dat astazi bacul la istorie: La subiectul I, punctul 1, daca in loc de unde zicea sa numesti proiectul politic primesc ceva daca am scris "Proiect politic boieresc" in loc de "Constitutia Carvunarilor"?

2 răspunsuri:
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună.

Nu, nu cred că îţi va acorda punctaj dacă nu ai scris "Constituţia Cărvunarilor". Nu îţi face griji, e doar 0, 20 de sutimi.

Multă baftă!

| thegatekeeper a răspuns:

Da. Cred ca se accepta doar "Constitutia Carvunarilor". Slabe sanse sa se ia in considerare, din ce am observat eu la variantele de BAC.