| ღ♥•º°mariposa°º•♥ღ a întrebat:

La ce materii se dă bacul, la stiinte ale naturii? Dar la filologie? Dau fundita! kiss mersi

Răspuns Câştigător
| katy2010 a răspuns:

Eu sunt la stiintele naturii si se da romana, matematica, si ai de ales intre fizica, chimie si biologie., iar la filologie se da din romana, geogra sau istorie, si cred ca latina. sper ca ti-am fost de ajutor :*

funditaaaabig grin :*

2 răspunsuri:
| ღ♥•º°mariposa°º•♥ღ explică:

Ms @katy2010 si @Pinky...kiss

| PinkY a răspuns:

Anul asta s-a dat la romana, istorie si geografie. Asa cred ca va fi si in anii urmatori daca nu se razgandesc cei de la minister.