| VreauMiere a întrebat:

La engleza (competente) supraveghetorul 1 mi-a numerotat foile de examen asa:
-Proba auditiva: 1/1 si 2/2
-Proba scrisa: 1/1, 2/2 si 3/3
Am luat numai A1 straight face, ma gandesc ca a gresit la corectura adica daca corectorul a vazut 1/1 probabil nu s-a mai uitat si la celelalte pagini. Ce pot face? Pot face o verificare sa vad daca au fost verificate toate raspunsurile?

3 răspunsuri:
| KaterinaРомановский a răspuns:

Numai A1? A1 înseamnă să nu fii în stare să legi 2 cuvinte în engleză, cel mai mic nivel. Dacă ești sigură că știi engleză, poți face o contestație!

| FaraSareDoi a răspuns:

Fa contestatie!

| smirica a răspuns:

Da poti face. Nu prea conteaza competentele astea, ca oriunde te-ai duce mai departe tot dai examen la engleza