| aurelia_1493 a întrebat:

Buna ma numesc aurelia si am o problema si sper ca ma puteti ajuta eu iubesc un baiat dar el nu stiu ce sa fac

9 răspunsuri:
| Dina a răspuns:

Sa-l iubesti in continuare, si de unde stii ca el nu?

| DaReZon a răspuns:

Invital la un suc

| Silviix3 a răspuns:

Buna!
De ce nu incerci sa ii spui asta? Curaj.Nu ai nimic de pierdut.
Bye!

| Madalin a răspuns:

Hum mda.toti trec prin asta! Adica eu sunt baiat dar si mie mi-a fost destul de greu la prima relatie din cauza neexperientei cum s-ar zice laughing Deci,El te priveste asa mai frumos, iti zambeste? Spune mai detaliat, poate te pot ajuta happy

| mona a răspuns:

Se mai intampla... spune-i ca l iubesti, spune-i o mereu poate cine stie...

| DiamanteleSeSparg a răspuns:

Nu face nimic!

| eduardinoedy a răspuns:

Pai putem discuta mai multe pe messenger deoarece imi trebuie mai multe detalii ca sa te ajut. id d mes: eduard. puiu93

| keddy a răspuns:

Dar el?

Sa presupunem ca nu esti impreuna cu el, nu esti iubita lui:

Date pe langa el, vezi ce genuri ii plac, vezi daca te-ar placea

Sa presupunem ca esti cu el.

testeaza-l... fa in asa fel ca el sa vina dupa tine, nu tu dupa el. intr-o relatie e bine sa lupte amandoi pentru ea... nu numai tu.

| Zuzy_5165 a răspuns:

Pai intreaba-l daca te place!