| Cristinutaaa a întrebat:

Ma numesc Claudia si am o problema cu care sper ca ma puteti ajuta! Eu plac un baiat de 2 ani si el a aflat acest lucru acum o saptama! Inainte de a afla asta mai vorbeam si ma mai baga in seama dar acum este distant! Oare de ce?

Răspuns Câştigător
| Komododragosh a răspuns:

Pentru ca acum nu este sigur de ceea ce sa faca. 2 ani e o perioada lunga totusi, si faptul ca il placi de atata vreme si ca ai tinut atat in tine este de admirat. Foarte bine ca ai recunoscut, dar trebuia mai devreme. Probabil nu vrea sa te raneasca, probabil este momentan cu o alta fata si probabil acelasi lucru a simtit si el pentru tine dar nu a avut nici o idee ca asa simteai pentru el. Acuma probabil ca se simte si vinovat fata de tine, cine stie. Oricum draguto, da-i o perioada sa se gandeasca, nu-l stresa si nic nu-l sufoca, decizia lui va veni, tu va trebui doar sa ai rabdare. Mult succes draguto!

1 răspuns:
| MyShadow a răspuns:

Este o chestie tipica masculina laughing

1)Baiatul simte acelasi lucru, dar nu este sigur de sentimentele tale. Poate ar trebui sa stpeti daca este asa, isi da el seama.

2) Crede ca nu te merita si s-a distantiat.

3) Un prieten de-al sau te place si el este la cutite.

4) Este indragostit de alta.

5) Nu te place, dar nu iubeste pe alta. Atunci el vrea sa nu suferi si sta departe de tine.

6) Gasca este de vina. Poate aveti caractere diferite si el vrea sa para alfa si altele.

7) Este pus un pariu la mijloc si el trebuie sa sta mai departe de tine laughing ( am citit asta intr-un fic )

8) Te iubeste insa nu stie daca relatia este una de moment sau poate fii stabila.

9) Este gay laughing

Astea sunt cele pe care le stiu din ficuri, a m spus la una dintre ele. Este bun raspunsul meu?