| ParanoidKidu a întrebat:

Mate-info simplu sau mate-info intensiv info? Aştept părerile voastre.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chiar de este as la mate, o sa ai nevoie de ea la oricare, dar daca vrei sa insisti pe informatica si crezi ca ai un viitor cu ea de mana, alege intensiv info, o sa inveti mai multe in ceea ce priveste informatica, eu am terminat mate info si as fii avut mai multa nevoie de info, ca mate a fost din belsug, si cate 11 ore pe saptamana, de zici ca eram la mate intensiv laughing

2 răspunsuri:
| SalutBunaLarevedere a răspuns:

Daca esti As la mate, e foarte bine pentru tine mate-info intensiv. Daca esti mai nesigur/a alege doar mate info. Funda? puppy dog eyes i need it so much

| ProSys a răspuns:

Evident, mate-info intensiv info.