| Arrrrrrrrrrina a întrebat:

Poezia "in limba ta"de Grigore Vieru a fost publicata avind dedicatia lui Kaisyn Kuliev.imaginati-va o corespondenta dintre poeti si transcrieti mesajul aceste poezii in forma de scrisoare catre un prieten. Puteti incepe astfel "Draga Kaisyn, eu cred ca...
va rog sa ma ajutati daca aveti vreo idee

2 răspunsuri:
| Wolfszeitt a răspuns:

Îţi pierzi timpul cu întrebări de genul ăsta. Aici nu se fac teme.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La Dragoste si sex, nu se fac asemenea corespondente.Grigore Vieru, a fost un mare poet.Sa nu ii patam imaginea! Numai bine.