| CristinaRoxana a întrebat:

Se mai merita sa faci in ziua de azi Facultatea de Farmacie sau de Asistente?

5 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Se merita, oameni bolnavi vor fi mereu iar personal pentru ei trebuie cat de mult.Important e sa faci ce iti place si daca va veni o oportunitate o sa poti merge in afara pe bani multi.

| corbulalbrosu a răspuns:

Exista Facultatea de medicina si farmacie si scoala postliceala de asistente medicale, urmand cursurile unui invatamant superior vei deveni medic sau farmacist si da merita.

| OnuOnulică a răspuns:

Dupa parerea mea nu...ai mult mai multe posibilitati mai "banoase".

| neutrino a răspuns:

Da, dar nu cea de asistente.

| Admunssen a răspuns:

A spune ca DA. Chiar orice facultate de la care nu se asteapta nimic deocamdata. Viitorul poate fi oricum. Cu putin curaj, poti pleca in afara tarii. Dar pana atunci, poate cineva o sa va convinga sa ramaneti in tara.