| DexterM14 a întrebat:

Bună seara! Am observat că există două etape de confirmafre a locului la facultatea unde vreau să merg. Oare dacă conform de prima dată trebuie să mă prezint din nou și la a doua etapă? Menționez că a doua etapă este "confirmare a ocupării locului în urma redistribuirii pe locurile rămase vacante după prima etapă de confirmări". Înseamnă că dacă confirm locul la început eu am terminat cu totul?

Răspuns Câştigător
| BroascaCuElice a răspuns:

A doua confirmare e pentru studentii care n-au prins loc din prima ci doar dupa redistribuiri