| Anon31241212 a întrebat:

As avea si eu o intrebare in legatura cu modul psihopedagogic. Eu ma inscriu la litere si vreau sa urmez acest modul. Lamuriti-ma va rog. Daca intru la taxa trebuie platit acest modul? Si cat costa? Sau e inclusa in taxa anuala?

Răspuns Câştigător
| Justme1997 a răspuns:

Înscriere 150,
taxa pe un an 350
Da, dacă intri la taxă trebuie platit, poti în 3 tranșe. Dacă poți să ajungi în anul 2 la buget devine si el gratis.

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Daca intri la taxa platesti si modulul separat pe langa taxa de la facultate, daca esti la buget nu platesti nimic.

| Bondarel99 a răspuns:

Nu trebuie, platesti taxa pe semestru și modulul asta se pune ca disciplina opțională.

Întrebări recente