| anonim_4396 a întrebat:

Buna Seara!
Mi-am facut blog. Stiu ca au mai fost multi pana acum, dar eu consider ca e diferit.
Ce pareri aveti? Ce i-ar mai trebui?
(Nu) Va place? De ce?
Multumesc anticipat.
P. S: Blogul este http://rafaladevorbe.blogspot.com/

2 răspunsuri:
| AngelykaMaryn a răspuns:

Nu e diferit cu nimic. E un blog cum sunt multe alte milioane, care are insa o chestie ce deranjeaza la ochi. Scrisul alb pe fond negru. Incearca negru pe alb. Nu este nimic nou in a scrie despre justin bieber sau inna sau puya happy

| puffuletzmiik a răspuns:

Intr-adevar ideea este putin uzata.Pentru a avea un blog cat mai cunoscut trebuie sa scrii despre ce le place altora.Scrie de exemplu despre actorii tai preferati[ in general cantaretii sunt mai "barfiti"(cred ca sti la ce ma referwinking )].Si o alta chestie deranjanta este cea cu scrisulthinking, dar fiind la inceput criticile dure s-ar putea sa te descurajeze si iti recomand sa nu le pui la suflet [ti-o spun din propria experienta]. Sper ca te-am ajutathappy