| Skins97 a întrebat:

Tumblr: Am avut niste probleme cu blogul meu de Tumblr si am reusit sa le rezolv dupa ce am facut un blog nou si acum incep de la 0.

http://mindfuckparanoia.tumblr.com/

mi puteti da niste pareri? Si un mic follow ar fi dragut ^_^
Multumesc anticipat. :)

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
Răspuns Câştigător
| Captoresque a răspuns:

Oooooh, not bad! Am doar o sugeste: să oprești autoplay-ul din playlist, că unele persoane au conexiune slabă la internet/bandwidth mic și asta ar putea să le pericliteze conexiunea, just saying.

Dar în mare, este fain blogul! Îți dau follow de îndată ce am timp să intru, probabil mai pe seară.

Și văd că ești fană Skins, cum scap de examene mă apuc și eu de serial.

| Skins97 explică (pentru Captoresque):

Este chiar fain serialul, mai ales sezoanele 3 si 4 sunt geniale. Mersii si bafta
^_^

4 răspunsuri:
| georgiana500 a răspuns:

Dragut,ai un follow de la mine.

| nooope a răspuns:

Ai un follow de la mine! Imi place blogul tau, totusi nu ar strica putina culoarewinking

| Skins97 explică (pentru nooope):

Blogul asta avea oarecum scopul sa fie alb negru, desi mai am si cateva poye putin mai "vii". Pe asta m-am chinuit 2 zile sa il fac ca il aveam in acelasi cont si nu mergea sa dau follow sau alte chestii deci trea sa il refac etc.
Mai am unul care este mai colorat asa. :)) http://justcrazyfantasy.tumblr.com/ :D