| mFlavius a întrebat:

Buna seara TPU.Am nevoie de o carte audio, si anume "Hronicul si cantecul varstelor" de Lucian Blaga.Am cautat pe internet dar am gasit doar un link expirat.Ma poate ajuta cineva? Daca mi-l poate trimite cineva, adresa de E-mail: c8ilu222@yahoo.com

2 răspunsuri:
| BrD a răspuns:

Stii ca de fapt ai nevoie sa citesti cartea dar iti e atat de lene incat vrei sa o asculti in format audio. Si pe langa asta, iti e lene si sa googlesti si preferi sa dai un **** de funda ca altii sa se straduiasca pentru tine. Neah, n'am nevoie de funda ta. Pune mana si citeste!

| mFlavius explică (pentru BrD):

Prietene,eu am citit cartea stai tu linstit.Imi trebuie pentru scoala, m-a rugat profesoara daca pot face rost de ea audio.Nu inteleg de ce comentezi aiurea, daca voiai sa ma ajuti mai bine nu postai, sincer.