| Tamaș_Cristina_1971 a întrebat:

Buna seara, v-as ruga sa-mi raspundeti daca un candidat la facultate care confirma locul la o facultate si semneaza contractul cu aceasta si dupa cateva saptamani afla ca la o alta facultate este admis, poate rezilia contractul cu prima facultate in vederea semnarii contractului cu a doua? Mentionez ca prima este cu taxa. V-as mai ruga sa ma sfatuiti cum se procedeaza in cazul in care se poate. Multumesc anticipat.

1 răspuns:
| Bondarel99 a răspuns:

Bineînțeles ca te poți retrage când vrei tu de la facultate.
Nu te tine nimeni cu forța acolo laughing