| IoanaMaria12345678910 a întrebat:

Hei! Eu m-am inscris la doua facultati, la prima am intrat deja la taxa iar la a doua voi afla abia pe 24, însă eu pentru a confirma locul trebuie sa plătesc prima parte din bani de taxa la facultatea la care am intrat, adică 10 milioane pe data de 23, dacă pe 24 aflu ca am intrat la a doua facultate la buget, pot sa ma retrag de la prima și sa primesc și taxă de10 milioane înapoi?

2 răspunsuri:
| Michaeel a răspuns:

Nu prea, odată ce ai predat suma nu sunt șanse sa o primești înapoi.