| Anne170 a întrebat:

stie cineva care a fost ultima medie cu care s-a intrat la facultatea de drept la universitatea titu maiorescu in 2012?

Răspuns Câştigător
| Ceriik a răspuns:

8,76

| Anne170 explică (pentru Ceriik):

Multumesc mult! esti la universitatea aceasta?

| Ceriik a răspuns (pentru Anne170):

Da

| Anne170 explică (pentru Ceriik):

Si cum ti se pare? se merita sa bag dosarul acolo? adica e ok ca si universitate?

5 răspunsuri:
| d3men7zel a răspuns:

Din cate stiu eu Facultatea de drept Titu Maiorescu, acceptă studenţii în ordinea mediilor de bacalaureatwinking funda, vot?:d

| Anne170 explică:

Da,pai asta stiu. si eu intrebam care a fost ultima medie de bacalaureat cu care s-a intrat anul trecut? ca sa stiu daca am sanse sau nu sa intru