| georgianasv a întrebat:

Stie cineva cate intrebari sunt la examenul de admitere la Facultatea de farmacie Gr.T. Popa din Iasi?

6 răspunsuri:
| ElenaRomann a răspuns:

60.poti gasi cartea la librarie in corpul unde se face farmacia

| AdrianFita a răspuns:

Cred ca 40-60.

| Deauca a răspuns:

Destule...40-60 ..ai doar chimie organica sau poti opta pentru biologie clasa a 11 a..bafta

| dandiana1904 a răspuns:

Buna, sunt 75 de intrebari!

| georgianasv explică:

Stiu ca la medicina sunt 90. Si auzisem ca la farmacie sunt doar 60. Si eu stiam ca e acelasi numar de intrebari la ambele facultati. Deci credeti ca sunt doar 60?