| 30crak a întrebat:

Stie cineva unde gasesc variantele de bac la geografie(cele 100)cu tot cu barem?

Răspuns Câştigător
| AndyLavy a răspuns:

Le gasesti aici: Http://www.scribd.com/......Europeana.
Aici gasesti si rezolvarile: http://www.scribd.com/doc/28462761/rezolvari-variante-geografie-2009

Bafta!

| 30crak explică (pentru AndyLavy):

Multumesc f mult:*

| AndyLavy a răspuns (pentru 30crak):

Cu placere, spor la invatat.Eu am dat anul asta bacul la geogra, si am lucrat toate variantele happySucces!

| 30crak explică (pentru AndyLavy):

Ms

| 30crak explică (pentru AndyLavy):

Ms,tu cum ai reusit sa le iei? Sau ai lucrat asa de pe site?

| AndyLavy a răspuns (pentru 30crak):

Le-am descarcat. Nu mai stiu exact daca de acolo sau din alta parte. si ma verificam doar la rezultate pe site. Sa fi atenta, ca unele rezolvari la partea a Ia, si a IIa sunt putin gresite. la D-uri, sau E-uri, nu mai stiu exact, asa mi se pare. acolo unde iti cere doua asemanari o deosebire, rezolvarile uneori sunt invers date, gen 1 asem, 2 deosebiri, sau doar deosebiri/asemanari.

| 30crak explică (pentru AndyLavy):

Am reusit si eu sa descarc pana la urma, numai baremul nu il pot lua.

| AndyLavy a răspuns (pentru 30crak):

Eu nu am descarcat baremul. o sa ma uit sa vad daca il pot dw, si iti las link daca gasesc

| zuzuke94 a răspuns (pentru AndyLavy):

Buna! cum ai reusit sa descarci variantele de pe site-ul ala? ca pe mine nu ma lasa..imi cere bani...

| Catalynutzzz a răspuns (pentru AndyLavy):

Spune-mi si mie cum sa le descarc te rog..ms

| AndyLavy a răspuns (pentru Catalynutzzz):

Am intrat acum si vad ca nu merg dw decat daca platesti. cand le-am luat eu am dat pe dw mi-am facut cont si a mers. imi pare rau

| AndyLavy a răspuns (pentru zuzuke94):

Probabil au schimbat. cand le-am descarcat eu au mers, nu imi cerea bani decat cont. dar cauta-le poate gasesti sa le descarci din alta parte, var din 2009 ca sunt aceleasi