| Catalina_Andreea_1994 a întrebat:

Stiti cumva de pe site as putea sa comand carti de la editura conspress?

Răspuns Câştigător
| Silent3025 a răspuns:

NU cred! insa poti sa cumperi cartile de la editura conspress (din alte) librarii online,.De exemplu aici: http://www.agir.ro/librarie/conspress-utcb_1039/ (ruleaza pagina in jos sau poti alege alte filtre: la editura : conspress si la categorie alegi categoria care iti trebuie. Poti insa sa cauti si alte librarii online pe net poate gasesti undeva mai ieftin, eu ti-am dat doar un exemplu.

1 răspuns:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dacă te interesează cursuri de vânzare, le poţi cumpăra de la această editură - vezi lista şi preţurile la linkul oficial :
http://utcb.ro/utcb/files/listacarticonspress.pdf

"Cursurile pot fi achiziţionate de la Editura CONSPRESS cu sediul în Bucureşti, Bd. Lacul Tei 124, Sector 2, Bloc Administrativ, parter – cam. 13. Program cu publicul: 08.00 – 15.00

Pentru comenzi on-line:
doina.raducan@gmail.com
elenamirela@gmail.com" - SURSA = cea indicată mai sus.

Toate cele bune.