| PokemonPew a întrebat:

Stiti un site in care pot gasi toate unitatile de masura pentru lungime, masa etc?

Răspuns Câştigător
| MADLENAcandy a răspuns:

Salut, pe http://ru.scribd.com/doc/12697370/Unitati-de-Masura sint foarte multe

2 răspunsuri:
| PokemonPew explică:

Tot ceea ce am vrut sa va intreb era, care este formula pentru suprafata, volum, timp, viteza, masa, densitate? Nu imi mai trebuie Unitati de masura. Dau funda!

| LolaLollita a răspuns:

Http://www.asistentatehnica.com/Convertor-unitati-de-masura.html Aici ai un site in care poti face orice conversie de la o unitate de masura la alta:D