| Aadelinaadepopa a întrebat:

stiu ca e tarziu dar vreau sa stiu la ce ora o sa inceapa examenul de capacitate ..Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| CptBlackBeard a răspuns:

Buna, mie dirigintele mi-a spus ca maine la ora 8:00 sa fiu la scoala si obligatoriu sa am buletinul. Cred ca te-am ajutat. Sper sa ne descurcam la examen big grin

2 răspunsuri:
| mermaid01 a răspuns:

Pai nu ati fost anuntati? Din ce-mi amintesc eu de anul trecut, a inceput la 10:00, dar am fost la scoala de la 8.00.

| HeImariaa a răspuns:

O să fim chemați mai devreme pe la 8:30 să fii la școală.Eu zic sa întrebi colegi ca sa fii sigur.