| Andreea1Andre a întrebat:

stiu ca poate pe unii nu ii intereseaza asta, dar maine dau teza la romana. imi tineti si mie pumnii?

Răspuns Câştigător
| KillMePlease a răspuns:

Şi eu dau maine teza la română! happy
Ce coincidenţă...
Succes mult!
Fundă că-ţi ţin pumnii?
Apropo, în ce clasă eşti (că poate te pot ajuta la ceva ce nu ai înţeles)?

| Andreea1Andre explică (pentru KillMePlease):

Sunt a 7. a. In principiu nu mai e nimic ce sa nu fi inteles, dar trebuie sa ne dea ceva despre descriere si cum profa mea e nebuna ne spune ca ne da aia, aia sau aia, deci trebuie sa invatam mai mult sad Si daca ai spus ca si tu dai maine teza, noroc si tie (sa iei 10winking ) Si da, iti dau funda :*

| KillMePlease a răspuns (pentru Andreea1Andre):

Mersi.
Cum a fost teza?

| Andreea1Andre explică (pentru KillMePlease):

Sincer...a fost cea mai usoara teza pe care am dat-o vreodata happy Cum a fost a ta?

| KillMePlease a răspuns (pentru Andreea1Andre):

La mine a fost puţin grea, dar am luat 10
tu cât ai luat?
happy

6 răspunsuri:
| Ineys a răspuns:

Am dat azi teza, am avut de scris un comentariu.Am scris 8 randuri.straight face... -_-.A si stai linisita, chestia cu tinutul pumnilor e o superstitie laughing. Si eu am rugat pe cineva sa-mi tina pumnii, si na. in ciuda faptului. laughing.

| thisisbeautiful a răspuns:

Mult succes kiss Si eu am maine teza sad La mate chiar crying