| 1992 a întrebat:

sunt anul intai la UNEFS, as vrea sa stiu ce pot sa ies, pe langa profesor, kinetoterapeut, antrenor, fitness, preparator fizic:d, am inteles ca poti iesi clown si altelelaughing nu asta e interesul meu as vrea sa le stiu pe toate cum ar fi, in semestrul 2 vom face inot credeti ca m-as putea angaja ca salvamar?

ps:sunt 2 intrebari

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună! Ca salvamar ai să mori de foame, că se tot fac reduceri. Orienteaza-te spre ocupația de kinetoterapeut. Sunt tot mai mulți oameni care au nevoie de asa ceva, poti face bani în plus dacă te înțelegi și mergi acasă, plus ciubucurile, că omul bolnav dă, săracul, doar să se vadă iar pe picioare!
Te invit pe http://zinnaida.ro/

| 1992 explică (pentru anonim_4396):

Da sunt de acord cu tine da ca job de vara, vara care urmeaza as putea lucra ca salvamar happy oricum pe kinetoterapie ma concentrez pentru ea am intrat in facultatea asta, multumesc