| wanna_7811 a întrebat:

sunt aproape de sfarsitul clasei a 8a si am hotarat ca fiecare elev sa faca o diploma de recunostinta pentru un anumit profesor.eu trebuie sa fac pentru limba romana si profesoara noastra este minunata :X. ce credeti ca ar trebui sa scriu pe diploma? doamna diriginta a spus sa scriem un citat sau o poezie in legatura cu acea materie.ma puteti ajuta cu niste exemple? cea care imi place cel mai mult va primi fundita happy

2 răspunsuri:
| Maria46854213 a răspuns:

Va multumesc ca imi sunteti profesoara
Iertati-ma daca va mai gresesc din cind in cand
Eu va iubesc si v-o spun pentru prima oara
Si as vrea sa va amintiti asta acum si... orisicand!

| MusicisMusic a răspuns:

Sau poti scrie pe diploma"Pentru cea mai buna si devotata profesoara care ne trezeste inspiratia la fiecare ora de romana" cu placerelaughing