| Malvinutzz@ a întrebat:

Buna sunt clasa 12 si ca oricine ma gandesc ce voi face dupa terminarea liceului. Mi as dori sa incep o facultate dar nu stiu in ce domeniu imi place mult turismul sa calatoresc cand eram mica imi doream sa ma fac stewardeza... vreau o facultate fara matemaatica fizica contabilitate tot ce tine de matematica urasc matematica ce mi ati recomanda? multumesc mult

2 răspunsuri:
| 16.laura.16 a răspuns:

Pai mergi la geografie la turism.
Sau sport pentru ca vei face in anul doi orientare turistica.
Eventual fa-ti un test pentru alegerea profesiei. Oricum vei alege cu sufletul!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai bine sport...