| oeg a întrebat:

sunt clasa a 12a. am facut colegiul economic profil contabilitate dar nu mi place deloc contabilitatea. la ce facultate imi recomandati sa merg?

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Poti sa mergi la orice facultate, in functie de calitatile si preferintele tale, tu te cunosti cel mai bine, stii ce-ti place si poti decide in cunostinta de cauza. Succes si numai bine!

| Alissya_4251 a răspuns:

ASEbig grin Te vei descurca foarte bine mai ales ca ai facut un liceu cu profil economicwinking