| JustMe5930 a întrebat:

Sunt clasa a 8-a si as vrea sa ma duc la Sava. Pe langa impresia generala ca acest liceu ar fi inaccesibil, foarte greu si/sau de fite, cum este cu adevarat acolo? Daca ati fi din liceu sau a-ti cunoaste pe cineva care sa va fi povestit m-ar ajuta mult.

1 răspuns:
| Ramonaaaa a răspuns:

Bunahappy
In primul rand,daca ai medie de Sava te felicithappy.Si eu am vrut sa intru acolo dar nu am medie.
Oricum,parerea mea este ca e un liceu de fite si ca te obosesti prea mult invatand atat.Din unele surse,am auzit ca este extrem de greu sa faci fata la ceea ce iti cer profesorii,care de altfel sunt foarte pretentiosi si nu te scuza daca ti-a fost rau si nu ai avut chef sa inveti.
Eu,sincer, nu vreau sa imi pierd anii de liceu doar invatand vreau si sa ma distrezbig grin
Acum, e alegerea ta!