| Andreeaeerdna2450 a întrebat:

O sa fiu clasa a 8-a si as vrea sa stiu care liceu este mai bun : Sava sau Lazar? Stiu ca pe primul loc e Sava, dar toata lumea imi spune ca e mai mult de fițe, iar la Lazar chiar se invata.Va rog, nu ma judecati ca vreau la un liceu bun, pentru ca mie chiar imi place sa invat.
Deci la care liceu se invata cu adevarat si cel mai mult?

Răspuns Câştigător
| Cksihja a răspuns:

Liceele în care intri cu note nu sunt neapărat bune, elevii sunt buni
cele mai bune licee sunt acelea în care nota de la bac este mai mare decât nota cu care se intră în liceu.