| Dni_Deni_1999 a întrebat:

Buna,sunt clasa a 8 a si dupa cum stiti dau examenele pt intrarea la liceu....mi.am ales cateva licee la care m.am gandit ca intru, la profil uman la stinte sociale:1. Dimitrie Bolintineanu. 2. Dimitrie Gusti. 3.Nichita Stanescu.Tin sa mentionez ca stau in sectorul 4 si sincer vreau sa intru intr.un liceu la care nu faci prea multe..care e mai potrivit?

1 răspuns:
| SkyPilot a răspuns:

L-ai uitat pe Dimitrie Cantemir happy
Toate trei sunt licee slabe. Alege-l pe cel la care ajungi cel mai usor de acasa si unde sunt cei mai putini golani.