| Ally_8613 a întrebat:

sunt clasa a8-a si ma gandesc la ce liceu sa merg.inca nu m-am hotarat dar vreau sa merg pe profilul stiinte sociale.inainte vroiam stiinte ale naturii dar nu ma prinde asta.deci vreau si eu niste licee din bucuresti ce au profil stiinte sociale. dau FUnDiTsAA:dlove struck

Răspuns Câştigător
| DisforDeea a răspuns:

Acum depinde si ce medie ai. uite ktvea:jean monnet, constantin brancoveanu, nicolae iorga, lucian blaga, victor babes spiru haret, matei basarab.ma rog mai sunt.succes.:*

3 răspunsuri:
| Iva a răspuns:

Uite aici: http://www.admitereliceu.ro/......itutii.php

Sau intri pur si simplu pe www.admitereliceu.ro si iti cauti dupa ce criterii vrei tu. Ai si aplicatie de simulare a fisei de inscriere. Bafta!

| Ally_8613 explică:

Licee cu medie intre 8 si 9.

| andrei_3917 a răspuns:

Marin preda, tudor vladimirescu