| JustMe5930 a întrebat:

Sunt cls a 8-a si am o medie mare. Deaorece pot sa intru in orice liceu, m-am gandit, evidet, la Sava.Nu sunt insa genu care toceste si se omoara cu invatatu, adica vreau un liceu in care sa invat si in care sa ma si distrez. Credeti ca la Sava ar fi posibil? In acelasi timp, cum nu am cum sa cunosc baieti decat la scola, as vrea sa intreb daca la Sava sunt baieti in aceeasi masura cu fetele...

2 răspunsuri:
| wimpyannya a răspuns:

Pai... du-te la Sava si o sa vorbesti singura, pentru ca acolo se da mult de invatat. Du-te in ALzar si o sa iesi tampa deoarece acolo sunt toti inspectorii si toti stim ca profesorii inspectori nu prea vin la ore, dar au pretentia ca tu sa stii rolling on the floor. Mai bine i-a un economic gen Madgearu sau Kretzulescu, poate au medie de 8 si ceva, dar macar esti pregatit deja pentru facultate love strucklove strucklove struck si este si marfawinking poate vom fi colege love strucklove strucklove struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună! Cam are dreptate wimpyannya! Dar gândeşte-te şi ce ai vrea să faci după liceu şi în funcţie de asta alege liceul. Băieţi şi fete sunt destui peste tot!
Pentru un mic ajutor la examene dă click pe http://lecturirecenzate.ro/