| m97 a întrebat:

Sunt in clasa a 9-a la Filologie.Imi puteti spune la ce materii voi da test initial?

Răspuns Câştigător
| RVsapb a răspuns:

La toate trebuie doar ca depinde de profi scumpa daca ei vreau iti dau daca nu nu dar nu e ceva obligatoriu precum examenele funda

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Romana, mate, fizica, chimie, geografie, franceza, engleza si se poate si la istorie.
Bafta!
Sa iei numai note mari!

| ϟkatεVaηϟ a răspuns:

La toate materiile, facand exceptie sportul, muzica si desenul.
In rest, dai la toate. E doar o nota, nu se trece in catalog. Stai fara grija!

| Mady2696 a răspuns:

Buna! Vei da test initial la toate materiile.

| JellyBean a răspuns:

Test initial vei da la :
Romana
Matematica
Fizica
Chimie
Istorie
Geografie
Latina
Engleza
Franceza
Tic

| clausss16 a răspuns:

Buna! Depinde de profesori. Sunt profesori care dau test initial si la muzica/ desen! Dar ar trebui sa dai numai la romana, engleza /franceza si istorie/geografie> FUNDA?