| xAnkax a întrebat:

Sunt în clasa a8a, la ce materii voi da test inițial? Fundă.

9 răspunsuri:
| mihaela0205 a răspuns:

Vei da test inițial la aproape toate materiile, depinde doar de profesor happy poate vor fi unii care nu vor vrea să vă dea test și vor găsi altă metodă prin care să vadă ce ați reținut de anul trecut happy

| Naяutσ a răspuns:

La matematica si romana, dar in functie de ce profil alegi s-ar putea sa dai cateva probe.

| xAnkax explică (pentru Naяutσ):

Sunt în clasa a8a, despre ce profil vorbești?!

| Naяutσ a răspuns (pentru xAnkax):

Cum ar fi filologie bilingv engleza, trebuie sa dai nu stiu ce test :3

| LivingLouder a răspuns:

La mate si romana

| AndreeaNustiu a răspuns:

La romana, mate, si dupa alegere istorie sau geografie, a da si engleza.

| catalin112 a răspuns:

Romana,mate,engleza,istorie,fizica,aproape toate.

| AncaAP a răspuns:

Test initial nu se ma da. Numa acum 2 ani s-a dat. Vei da teza la mate si romana si la alegere geografie sau istorie. Examen la sfarsit vei da din romana mate si engleza.
Bafta!

| Andreea_Irina_1993 a răspuns:

La mate si romana s-a dat anul acestawinking