| Z0Z0 a întrebat:

Sunt in clasa a IX a la profil mate-info si vreau sa ma transfer din clasa a X a la mate-info intensiv (la alt liceu). Pot sa ma transfer? Si ce restante trebuie sa dau?
mersi(fundita)

Răspuns Câştigător
| KเĐu540 a răspuns:

In primul rand depinde daca acolo unde vrei sa te transferi sunt locuri libere, apoi vine treaba cu media cu care termini clasa a IX-a, trebuie sa fie mai mare sau cel putin egala cu cea mai mica din acea clasa. Restante nu cred ca va fi nevoie sa dai atat timp cat este aproape acelasi profil. Sper ca te-am ajutat.

1 răspuns:
| ecaterina_8005 a răspuns:

Da te poti transfera