| adaada12 a întrebat:

Buna!
Sunt in clasa a VII a si trebuie sa le ornam sala de clasa a celor de-a VIII a si avem nevoie de sugestii pentru ca maine trebuie sa le spunem profesorilor ce vom face.
Va rog dati-mi idei cam cum ar trebui sa fac asta
va multumesc happy
dau funda celui mai bun si folositor raspunshappy

1 răspuns:
| anonim_9551 a răspuns:

Pentru inceput :
Puneti si voi 3-4-5 baloane la fiecare coltisor iar dupa puteti pune niste hartie creponata sa faceti niste desene si sa le decupati(frumoms)si restul nu stiu puneti si voi o masa sau ce aveti de pus pe-acolo ]... sper sa iti fi fost de folos
'