| Foxx_Flavius_1992 a întrebat:

Sunt intr-o mare problema. Astazi s-a terminat perioada de reexaminari la Facultatea de Constructii din Iasi si inca nu am acumulat numarul de credite necesar pentru a promova. Mai am nevoie de GD(geometrie descriptiva) pentru a promova anul. Stie cineva daca mai este o sesiune de restante dupa perioada reexaminarilor? Daca nu, am auzit niste zvonuri ca se pot imprumuta credite de la facultate, dar nu am auzit nimic concret. Stie cineva cum si ce ar trebui sa fac sa pot imprumuta creditele de la materia GD? Multumesc.

1 răspuns:
| neutrino a răspuns:

Aceste relatii nu le poti obtine concret decat de la secretariatul facultatii, loc de unde mai poti primi multe sfaturi utile.