| meoww a întrebat:

Sunt pe clasa a Xa si anul acesta as vrea sa merg la olimpiada de biologie. Nu stiti ce etape sunt acum? Sau nu are nimeni subiectele din anii trecuti?, as vrea sa o intreb pe profesoara de biologie cand incepe scoala, dar nu sunt prea sigura pe mine. Este adevarat ca profesorul trebuie sa iti propuna asa ceva, nu vreau sa par prea insistenta. Eu ma procep la biologie (chiar daca profesoara abia daca stie cum ma cheama -_-' ), dar am auzit ca trebuie sa stii mai multe decat materia, orice ajutor legat de ORICE am scris aici, va rog?
Multumesc!^^

3 răspunsuri:
| Kamiichu a răspuns:

Pai tu spune-i profesoarei, ea iti va da cateva subiecte, adica te va pregati pentru olimpiada. Si daca nu esti sigura, macar intreab-o, poate ea te va ajuta. Bafta!

| ȚuȚu7373 a răspuns:

Este destul de greu sa stii

| Spintecatorul27 a răspuns:

Sunt 3 etape. Etapa pe scoala, ca sa ii demonstrezi profesorului ca meriti. Etapa Judeteana si Etapa Nationala. Sa stii ca e foarte greu.