| DaianaKaT a întrebat:

Buna! Știe cineva dacă pentru înscrierea în liceu este obligatoriu să fie efectuată vaccinarea completă până la vârsta de 14 ani?

3 răspunsuri:
| Niciunnumedeutilizator a răspuns:

Nu. Nici n-ar avea sens.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, nici eu nu am toate vaccinurile si m-am putut inscrie m-am dus luni sa ma inscriu si a fost totul ok deci nu e neaparat, am mai auzit oameni care cica nu ai voie fara aia si nici nu intrii in examen...e minciuna

| DaianaKaT explică (pentru anonim_4396):

A,mulțumesc atunci!
Chiar mă stresam că n-aș putea să intru unde vreau doar din cauza unor vaccinuri?