| AddA12 a întrebat:

Știe cineva pe ce data încep cursurile la universitatea ovidius constanta? Dau funda

3 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Si eu sunt tot de acolo si am auzit de la mai multi studenti ca vor incepe pe 1 octombrie, adica joi. Astept, totusi, sa apara ceva pe site.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Din PĂCATE, pe site-ul oficial NU s-a afişat încă :(
http://www.univ-ovidius.ro/

În general, anul universitar începe în data de 1 octombrie!
NU contează că este Joi.

Dar, Festivităţile de deschidere pot avea loc şi mai repede ( sau chiar diferă, ca dată, la diverse facultăţi din cadrul aceleiaşi universităţi )...
Oricum, data Festivităţii de deschidere a anului universitar 2015-2016 ar trebui să se anunţe pe site-ul oficial al facultăţii.

Toate cele bune!