| Nimeni91 a întrebat:

Buna!
Știe cineva un cămin studențesc privat bun in București? Tare îmi e teama că nu o sa prind loc la un cămin de stat, am avut media de admitere 9, 21, însă sunt foarte multi studenți în anul I, la specializarea mea, care vor la cămin

2 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Just google them, daca nu exista pe Maps macar dai de anunturi de pe grupuri de Facebook.

| Nimeni91 explică (pentru LPCTSTR):

Mulțumesc!
Am citit despre Arcca, Campus Est (care, se pare, nu mai are locuri disponibile), Carpex, Surlei. O sa aleg eu unul, doar că, mai întâi, trebuie sa aștept să văd în ce format incep cursurile.