| Vicky998 a întrebat:

Tocmai am fost admisa la Studii de securitate (FSP- Univ. Bucuresti), imi puteti spune, va rog cateva lucruri despre aceasta facultate, tocmai am fost admisa aici la buget si la taxa la RISE la Facultatea de Istorie si nu stiu ce sa aleg, sa merg acolo la buget sau sa raman acolo la taxa? Am citit cateva pareri negative despre FSP si nu stiu ce sa fac, mi-ar fi de mare ajutor cateva informatii in a ma decide. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| doctorandus a răspuns:

S.d.s. este o specializare la care concurenta este mare.

http://www.fspub.unibuc.ro/despre/curricula/ssl/despre

2 răspunsuri:
| Dalmore a răspuns:

Ai dat la o facultate fara sa stii in ce consta? laughing))))

| Peridava a răspuns:

Tu te-ai inscris acolo, fara sa stii despre ce este vorba?! De ce te-ai inscris?